14 sierpnia odbył się Kętrzyński Wieczór Kabaretowy. Jedną z jego gwiazd był kabaret Paranienormalni. Kilka dni przed imprezą artyści udzielili wywiadu „Gazecie w Kętrzynie”. Przyznali w nim, że są wielkimi miłośnikami produktów naszej spółdzielni.

– Zapamiętujemy miejsca w których fani zamieniają się w „krejzoli” i razem z nami tworzą show. I tak właśnie jest w Kętrzynie. Ale to miasto jest nam bliskie jeszcze z innego powodu. Michał od zawsze jest największym fanem majonezu kętrzyńskiego. Tak w ogóle to jest znawcą majonezu światowego formatu – z zamkniętymi oczami rozpoznaje różnice między majonezami z różnych regionów. Kiedyś nawet poddał się specjalnemu testowi w programie tv i wyszedł obronną ręką. A kętrzyński lubi najbardziej – mówili dziennikarzom.

Nie mogliśmy pozostać obojętni na te słowa. Postanowiliśmy zaskoczyć kabaret niespodzianką. Po występie na gali, wręczyliśmy im nasze firmowe zestawy. Nie mogło w nich zabraknąć również Majonezu Kętrzyńskiego.

Artyści nie kryli radości i serdecznie nam dziękowali, chwaląc się smacznymi upominkami przed publiką. Szczególnie wdzięczny był Michał. Bardzo nam miło, że zyskaliśmy tak zdolnych i fantastycznych fanów. Prezent otrzymał też prowadzący imprezę Zygmunt Chajzer.

Wywiad z kabaretem Paranienormalni można przeczytać tu http://ketrzyn.wm.pl/375295,Krotka-rozmowa-z-krejzolami.html#axzz4GuTyVBsZ

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.