Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie „Majonezy” jest finalistą konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2017” w kategorii Projekt społeczny – mała firma. O zwycięstwo starają się 3 firmy wybrane z całej Polski. Kapituła doceniła markę za angażowanie się w pomoc Fundacji „Przyszłość dla dzieci”.

Od 20 października do 31 grudnia klienci mogli nabyć w sklepach specjalną edycję Majonezu Kętrzyńskiego oznaczoną okolicznościową etykietą. Część dochodu z jego sprzedaży zostało przeznaczone właśnie na rzecz organizacji z Warmii i Mazur, m.in. na leczenie, rehabilitację oraz zakup sprzętu medycznego dla potrzebujących maluchów. Wcześniej firma była jednym ze sponsorów akcji „Kilometry Dobra”. Jej uczestnicy mogli przekazywać pieniądze na środki, które również zasiliły konto Fundacji.

Głosowanie na „Dobroczyńcę Roku 2017” rozpoczęło się 4 kwietnia i potrwa do 24 kwietnia. O zwycięstwie decydują głosy internautów. Kandydatury można wspierać na stronie konkursowej wybierajdobro.pl. Każdy może oddać głos raz na dobę.
Gala wręczenia nagród obędzie się pod koniec maja w Warszawie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.